Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WINDOWS 10 Újratelepítés...

Csak[Ő] kérdése:

WINDOWS 10 Újratelepítés utáni első lépések VEGTELEN ISMETLODESE?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az udvozoljuk ablaknal ahol ki kell valasztani orszag regio idozana tovább lépek majd jon a gyorsbeallitasok hasznalata ezutan a szokasos kis turelmet felirat a hotza tartozo animacioval , majd ujraindul es kezdhetem elolrol .
2016. okt. 13. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem felejtetted el a boot-olást visszaállítani a merevlemezre?
2016. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem kerdezett meg a telepites , elkepzelheto hogy az a hibaforrása hogy a patcherrel raktam ujra, ertem ez alatt a windows 10 kidobásakor letoltheto filet . ?
2016. okt. 14. 06:15
 3/5 A kérdező kommentje:
A folyamat ugyan ugy zajlott le mint amikor windows7 ultimateről frissítettem át.. annyi kulonbaeggel , hogy most nem kivantam meghagyni a telepitett programokat es letoltott fileokat
2016. okt. 14. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Rakhatod újra megint csak most próbálkozz egy régebbi verzióval. Az évfordulós frissítés nekem is ezt csinálta. Valamelyik driver összeakad, és egyfolytában újraindul miatta. Engem is megszivatott.
2016. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legalabb mar tudom nem vagyok egyedul.. koszi :)
2016. okt. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!