Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Hogy csináljam vissza?

Help! Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Törölgettem a gépről mappákat mert mostanában állandóan vírus jelzés jön és olyanokat találtam amik eddig nem voltam, ezeket kitöröltem.

Viszont eltűnt a google chrome is, nem tudok belelépni mert azt írja hogy "amelyre ez a parancsikon mutat, megváltozott, vagy máshova helyezték, ezért a parancsikon nem fog megfelelően működő. Törli a parancsikont?"


Hogy csináljam vissza?


2016. okt. 14. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még a lomtárban van, visszaállítod. Ha nem, törlöd vezérlőpulton keresztül (uninstall), ha engedi, aztán netről letöltöd és újratelepíted, ha sikerül. Az ilyen manuális törlés néha gikszert okoz, ha nincs normálisan eltávolítva.
2016. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ürítettem a lomtárat. Most annyi van, hogy a programok között van egy Google mappa > Chrome > Application > chrome és ezt a chrome alkalmazást kitettem az asztalra, onnan meg tudom nyitni de ha a tálcáról akarom megnyitni akkor azt írja ki amit fentebb írtam.
2016. okt. 14. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs törölve maga az alkalmazás. Oldd fel a tàlcán a zárolását, onnan töröld (tálcáról), és tedd bele a startmenüből az asztalra (bele húzod).
2016. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár az asztalról másold amit kitettél előzőleg, a lényeg, hogy az a jó helyre hivatkozott parancsikon legyen, ne maga az .exe fájl.
2016. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült még akkor, köszönöm szépen! :)
2016. okt. 16. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!