Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Campus Windows. Honnan tudnám...

Campus Windows. Honnan tudnám letölteni a Windows-t, melyik portálról?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne letölteni legálisan a Microsoft Windows-t mivel az egyetemem szerződést kötött velük, de nem tudom, hogy honnan kellene. Annyit tudok, hogy a tisztaszoftver.hu portálról kellene, ott megtaláltam egy campus download-ot de külön arra az oldalra irányító link nincsen a google-ben pedig rengeteg ilyesmi oldalvan.

Tudom,hogy bizonyítani kell,hogy hallgató vagy de szerintem csak a neptun azonosító és a kód fog kelleni.



#Windows #egyetem #szoftver #legális #campus windows #campus download
2016. okt. 14. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez iskolánként eltérő. Érdeklődj az iskoládnál, vagy írd le azt is melyik suliba jársz, és hátha akkor valaki tud segíteni.
2016. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!