Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen márkák megbízhatóak...

Milyen márkák megbízhatóak adattárolásban?

Figyelt kérdés
A Kingston a legdrágább és az egyik legjobb márka, meg népszerű is, eddig olyanjaim voltak memóriakártyában meg pendrive-ban is, de mostmár Sony a pendrive-om mert olyan volt a boltban (amin elmondhatatlanul fontos dolgok vannak). Minden nagyobb márka megbízható memóriakártyában, pl. Samsung, Sony, stb.?
2016. okt. 15. 11:01
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kingston a legdragabb? nem inkabb a legolcsobb? es jonak is csak azert nevezheto mert nem selejtesek vagyis hasznalhatok de amugy nem eroltetik meg magukat, az mas kerdes hogy a dragabb arsavban kicsit jobban de ez igaz a tobbi gyartora is


megbizhatatlan markarol meg nem igen halottam, persze van sok ismeretlen nagyon olcso kategorias marka azokat erdemes elkerulni

2016. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]



persze adatarolo alatt SSD t is lehet erteni de te ahogy lattam csak SD kartyara gondoltal (meg pendrive ra)


illetve HDD is ott van

2016. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek mit jelölnek?
2016. okt. 15. 11:33
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sebeseguket


megbizhatosag teren meg az osszes ismert nagy marka megbizhato SD kartyaban es pendrive ban, lenyegeben SSD ben is


tehat nem halnak be "maguktol"


vagyis ahogy a legtobb garanciazas igy itt is ha mar elsohasznalatkor problemaba utkozol akkor cserelteted gariban, de ez igen csak ritka


megbizhatosagra ebbol a szempontbol nem lehet tamaszkodni hiszen ha eleg, oszetorik stb. ebben az esetben mind tonkremegy, vagyis a megbizhatosagot magad tudod megoldani ugy hogy biztonsagi masolatokat keszitesz (igen tobbet)


mai vilagban pedig szoftver is okozhat adatvesztest, tobbek kozt a virusok leginkabb

2016. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

csak azert linkeltem a kepet hogy lasd a nagyobb markakat, es azt hogy a kingston korantsem s legjobb. de mint gyarto persze jo

szinten nem a legdragabb sem, persze a legolcsobb sem de a nagy markak kozt az olcso kategoriat kepviseli

2016. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ezekre eleve nagyon sok év garanciát adnak, tehát ami márkás és nem hamsitvány az alapbból jó, ott pedig lehet az olcsóbb is tudja azt, amit egy drágább.
2016. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!