Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Éjszaka bekapcsolódott magától...

Éjszaka bekapcsolódott magától a telefon. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este 11 óra után nem sokkal lefekvés előtt még egy kicsit mobiloztam, majd úgy döntöttem, hogy a mobilt éjszakára kikapcsolom. Azért döntöttem így, mert az akksi szint eléggé alacsony volt és nem akartam töltőre dugni, másrészt egy lassan 4 éves Samsung Galaxy Y-ról van szó és emiatt néha ráfér a "pihenés". Szóval kikapcsoltam és lefeküdtem. Reggel első dolgom az lett volna, hogy a mobilt bekapcsolom, azonban a gombnyomásra a zárképernyő fogadott. Ami még ennél is érdekesebb volt, hogy a SIM kártya is fel volt oldva (nem kért pin kódot). Alig hittem a szememnek. A beállításokban akkor az üzemidő 9 óra 22 percet mutatott, tehát a bekapcsolás fél 1 környékére tehető (akkor már rég aludtam), a feladatkezelő pedig üres volt. Azt még kérdésesnek tartom, hogy én kapcsolhattam be álmomban, ugyanis 7 éve nem vagyok alvajáró, másrészt a telefon ugyan úgy volt lerakva, ahogy este leraktam.

2016. okt. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

érdekes...


Esetleg a hálózatról felébresztették? Nem tudom lehetséges-e.

vagy valami program?

meg kellene nézni ADB-n keresztül a naplófájlját hogy mikor kapcsolt be.


Furcsa, hogy nem kért PIN kódot.

Azt megnézted, hogy nem repülőgép üzemmódban kapcsolt be?


Nem tudom egyáltalán be lehet-e így kapcsolni, hogy benne a SIM és csak maga az OS tölt be.


[link]

2016. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Wifi, a bluetooth és a repülőgép üzemmód se volt bekapcsolva. Mobilnetem nincs, ráadásul a wifi pont az én szobámban eléggé nehezen jön be. Tehát internet kizárva. Azt elhiszem, hogy valami hiba miatt önéletre kelhet a mobil, de az már rohadtul különös, hogy magától feloldotta a SIM kártyát. Az a baj, hogy nem nagyon vagyok szakértő a témában, így bonyolultabb dolgokba nem tudok belenyúlni... :/
2016. okt. 15. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamelyik családtag kapcsolta be?
2016. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Mindenki aludt, amúgy se nyúlna senki a telefonomhoz (főleg ha otthon vagyok és nem is értenek hozzá) és csak én tudom a kódot. Ráadásul könnyen felébrednék arra, ha valaki bejön a szobámba és a fejem felett a polcomon pakolgatna. Amúgy most már tudom az üzemidő alapján, hogy 0 óra 36 perckor kapcsolt be.
2016. okt. 15. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Bekapcsoltad az éjjel, csak nem emlékszel rá. Nem kell ehhez alvajárni. Kellett a lámpája, amikor kimentél pisilni, vagy ilyesmi.
2016. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!