Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet-e úgy kicsomagolni...

Lehet-e úgy kicsomagolni WinRAR fájlt, hogy nem a c meghajtóra csomagol ki ideiglenesen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha maradni szeretnél az ideiglenes kicsomagolásnál, akkor úgy, hogy átállítod a rendszert, hogy más helyen legyen az ideiglenes könyvtár.


Ennél viszont egyszerűbb, ha kicsomagolod rendesen a cuccot, hogy ne is menjen ideiglenesbe, és akkor nem kell a rendszert elb...szkurálni.

2016. okt. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Opciók --> Beállítások --> Útvonalak (fül) --> Ideiglenes fájlok mappája..


A többi már egyértelmű szerintem.


Most nem bántás vagy okoskodás miatt: de nem értelek benneteket. Mikor én tanultam az számítástechnikát, csak a suliba volt net. A legtöbbször súgókból tanultam meg a egy program használatát, átnéztem a beállításokat végigpróbálgattam mindent. Esetleg szerezem egy könyvet hozzá. Tényleg ilyen nehéz ma, annak ellenére, hogy minden putriba van már net?

2016. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:
( Ez leginkább a magyar oktatási rendszer kritikája.1989. óta évről-évre gyengébb a színvonal, mintha az éppen aktuális kormányok a minél rosszabb ( nekik ), annál jobb ( nekünk ) elvet követnék.Igaz, ez már nem ebbe a kategóriába tartozik. )
2016. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2-es válaszolónak sikerült átállítani
2016. okt. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!