Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy lassu zenét keresnék...

Egy lassu zenét keresnék facebookon amit feltudnék használni egy nosztalgia videohoz zenének?

Figyelt kérdés
Külföldi szám legyen ha lehet akkor angol, és egy kb 1,5-2perces videot szeretnék összevágni 5évnyi táncfellépésekböl és selfikböl.

2016. okt. 16. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:
A kezdetektöl amikor megismerkedtünk egymással egészen a máig szinte mindent fell szeretnék dolgozni és már megvan az anyag márcsak zenét kéne választanom
2016. okt. 16. 13:42
 2/9 anonim ***** válasza:
jó,jó de mennyit fizetnél a jogdíjakért? az lemaradt.. mert ha nem akarsz fizetni akkor muszáj leszel nem jogdíjas zenét keresni
2016. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt elmagyaráznád nekem egy kicsit részletesebben
2016. okt. 16. 15:42
 4/9 A kérdező kommentje:
És ne nézz hülyének de még soha nem hallotam erröl a jogdijrol
2016. okt. 16. 15:43
 5/9 Lajos54 ***** válasza:

Biztos, hogy a facebookon akarod keresni? :)

Nem inkább a Youtube-on?

Vagy csak rosszul fogalmaztál, és a facebookon akarod közzétenni a videót?


Egyébként pedig a jogdíj kérdéssel csak akkor kell foglalkoznod, ha közzéteszed a videót, vagy más, nyilvános bemutatásra szánod.

És ha komolyan írtad, hogy a szerzői jogról nem tudsz semmit, akkor például itt pótolhatod a hiányzó tudást: [link]

2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
facebookra akarom ki tenni egy zárt csoportba de lehet nyilvánosan is kitettem volna.Akkor ez azt jelenti hogy nem tehetem ki nyilvánosan vagy még zárt csopiba se. És mi van akkor ha mégis kiteszem?
2016. okt. 16. 19:44
 7/9 anonim válasza:

Keress ra ezekere youtubon:

-Just a dream

-thousand years

-listen to your heart

Sok sikert

2016. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lajos54 ***** válasza:

#6


A facebook korántsem annyira "kényes", mint mondjuk a Youtube. Ezért lehet, hogy semmi nem történne. De mivel sokan megnézhetik, kitudja?

2016. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam de nem nagyon értem :(. Szóval ha ki teszem nyilvánosan facebookra azért mit kaphatok. És mondjuk ha egy zárt csoportba rakom ahol csak kb 15 ember látja akkor mit kaphatok?
2016. okt. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!