Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig mindig 2GB romot használ...

Eddig mindig 2GB romot használt a számítógép, de ahogy frissítettem a Windowsot meg a Vidi drivert azóta csak 1GB ismer fel. Mi lehet a probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Windows 7

Ddr2

2x1gb 1333

Ezelőtt tökéletes ment 2GB rammal 2G-ot lehetett elérni, most meg nem is ismeri fel azt a 1GB romot.



2016. okt. 16. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
"Ramot" elnézést.
2016. okt. 16. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
BIOS-ban mennyit lát? VGA az dedikált vagy integrált? Ha integrált akkor lehet, hogy a IGP-nek leválasztott RAM mennyiséget nem látod.
2016. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nvidia geforce 8800 gtx 768mb nem tudom, hogy dedikált vagy integrált nem találtam adatok közt így hirtelen. Ha bele teszem akkor 3x sípol 1mp vagy 1,5mp ig. Nem tudom megnyitni a biost mert sípol. 1 rammal működik de 2 már nem, eddig működöt, próbáltam más slota is tenni.
2016. okt. 17. 14:34
 4/6 A kérdező kommentje:
32 bit, és mindig fullba használta a 2gb-t.
2016. okt. 17. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor az a VGA dedikált, különálló. Mivel van neki saját memóriája, így a rendszermemóriából nem használ.


Tehát....ha jól értelmezem akkor most az egyik RAM-od ki van véve. Ha beleteszed , akkor három long beep, és nem bootol be.


Milyen alaplap? Kiderítjük, mi a három síp( bár nekem sanszos, hogy a memóriád ment haza)...

2016. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
alaplap gigabyte GA-MA770-DS3- Mostanra már rendbe jött, hála az istennek 3x le is kopogom. Újból próbáltam és ugyan úgy csinálta,kivettem át fújtam a shothot teljesen áramtalanítottm kb 4 percig vissza tettem egy rövid síp jelentéktelen és szépen működik. Esetleg ötlet, hogy mi lehetett vele? Remélem már nem fordult elő :/
2016. okt. 17. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!