Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha pdf-ből kimentem a szöveget...

Ha pdf-ből kimentem a szöveget, hogyan tudom beállítani, hogy egybefüggő legyen a szöveg, ne egy-egy szó legyen a sorokban?

Figyelt kérdés

Nem olyan lesz, mint a pdf-ben, elcsúszik az egész. Nincs benne semmi kép, semmi táblázat, csak szöveg. Hiába akarom beállítani, hogy sorkizárt legyen, nem csinál semmit a word :( Egy-egy szó van a sorokban, abszolút nem egybefüggő a szöveg, így eléggé élvezhetetlen.


Van valami tippetek esetleg, hogy mivel tudom megoldani?


2016. okt. 17. 14:35
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Ez attól van, hogy a "kimentéssel" (ami gondolom másolás) belekerülnek szükségtelen vezérlőkarakterek.

Mivel (gondolom) neked úgyis csak a szöveg kell, a legegyszerűbb módszer a következő:

Miután kimásoltad a szükséges szöveget, megnyitod (a minden Windowsban megtalálható) Jegyzettömböt, abba beilleszted a a kimásoltakat. Ott már egy összefüggő szöveget látsz. Azt ismét lemásolod, majd azt illeszted a Word-be (vagy ahol használni akarod).

2016. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre nem nagyon van általános megoldás. Függ attól, hogy a pdf-et mivel csinálták, meg egyéb dolgoktól.

Egy link ami tud esetleg segíteni.

[link] kb innentől van a lényeg neked (igaz, itt nem szavanként vannak a sorok, de a lényeg ugyanaz).

2016. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!