Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8-ról 8.1-re ISO...

Windows 8-ról 8.1-re ISO fájllal USB-ről, lehet frissíteni úgy, hogy az adatok/alkalmazások megmaradjanak?

Figyelt kérdés

Áruházból nem engedi frissíteni valamiért, ezért ISO-val szeretném frissíteni, amit a Windows honlapjáról szedek le, csak nem tudom, hogy úgy megmaradnak-e az adatok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 19. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Egyébként az áruház ezt a hibakódot írja ki: 0x80070652

Mindent letölt, elkezd telepíteni stb.

Az újraindítás előkészítése után írja ki ezt a hibát.

2016. okt. 19. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


A hibakódra van megoldása a Microsoftnak:


[link]


Sztem érdemes lenne először ezt végigjárni...

2016. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már végig csináltam ezt, és még több leírást is, semmi sem segített sajnos.
2016. okt. 19. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, meg lehet próbálni ISO fájlból feltelepíteni "frissítést" kell választani, akkor elvileg a beállítások és felhasználói fiókok megmaradnak. De félek ugyanezzel a hibakóddal az is meg fog állni. Szerintem fel van rakva valami ami nem kompatibilis 8.1-el ezért áll meg.

Ha tippelnem kellene azt mondanám valamelyik driver lesz a ludas, ezért frissítés előtt leszedném a külsős drivereket kezdve a VGA-val, és utána próbálnám meg.

2016. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!