Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone, vagy Android?

IPhone, vagy Android?

Figyelt kérdés
Kinek mi? Nekem Sony Xperia Z1 Compact-tom van, de fenem a fogam egy IPhone SE-re, vagy 6/6S-re. Szerintem sokkal jobb az alma, mint telefon...

2016. okt. 19. 21:15
 1/6 anonim válasza:
iPhone. Nagyon megbízható készülékek. Igaz, az utóbbi időkben tapasztaltam az enyémben egy "kicsike" hibát, de amúgy jó telefonok.
2016. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem Nexus 5X-m van.Simán hozza az IOS megbízhatóságát és sebességét,6S szintje megvan sőt...(Stock AOSP)

De én nem váltanék IOS-re mert nekem túl zárt,mindenképpen úgy szeretem használni hogy olyan legyen amilyet szeretnék.IOS meg ilyen téren elég zárt,külső alkalmazásokat se lehet feltelepíteni így nekem már biztos hogy nem felel meg.

2016. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az iphone tetszik akkor vedd azt. Mind a kettő jó. Nekem android van de 4 magos procival teljesen jó. Sokan az iphon-ra esküsznek! Valóban jó,de az androidra könnyebb progikat szerezni ott több az ingyenes!
2016. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az android lehet hivatalosan többet tud, de az iPhone megbízhatóbb, mindig teszi a dolgát. Vedd azt.
2016. okt. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök fölösleges rendszerben mérni a dolgot. 6s vagy S7? Ennyi a kérdés

Na itt a válasz!

Samsung Galaxy S7/Edge

2016. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
symbian os
2016. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!