Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dr. Chen Zold tea szalas...

Dr. Chen Zold tea szalas velemenyek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok hogy valoban jobb e mint a filteres saga es tarsai. Illetbe ha van ennel jobb markaju akkor mit ajanlotok? (Fogyokura mellet innam, alacsony kalorias.. rendszeresen sportolok)

2016. okt. 21. 07:49
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mas kategoriaba kellene lenie vagy a fogyokuraknal vagy etelek, italok, vagy egeszsegnel
2016. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy programot kellene írni, ami egy szimulációt futtatna a márkák közt?
2016. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
Hány bites az a tea? Ha legalább 8, akkor jó helyen van a kérdés :)
2016. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
telon nem tudtam átállitani de megprobálom egyébként viccesek vagytok.:D ( nem rossz indulatból)
2016. okt. 21. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:

A Dr. Chen készítményekről általánosságban elmondható, hogy igen jó minőségűek. Nekem a zöld tea egy kicsit erősnek tűnt a többihez képest, gondolom ebben is más, mint mondjuk a Pickwick zöld tea. Ajánlom figyelmedbe a Panax Ginseng teáját, igaz büdös mint a dög, de nekem jobban bevált, mint bármelyik zöld tea. Bár a ginseng teát magas vérnyomással nem lehet inni.


Esetleg valami számtech kérdés? :)

2016. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!