Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom ezt beállítani?...

Hogy tudom ezt beállítani? Hol van a videokártya?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés, de csaj vagyok nem vagyok számítógép zseni. Egy játékot próbálok telepíteni és ezt írta ki a gépem: A videokártyádat alkalmazásvezérelt élsimításra kell beállítani. Na nekem ez kínai. Hol kell ezt beállítani??? segítsééééég
2010. ápr. 26. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz milyen videókártyád van?
2010. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem :S
2010. ápr. 26. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Király!perc azt fejvakargatások közt kitalálok valamit.
2010. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az asztalon, ahol ugye a szép nagy kép van meg ikonok, ott a "szép nagy kép"-en jobbgomb.Miket ír ki?Sorold fel.
2010. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ikonrendezés szempontja

frissítés

NVIDIA vezérlőpult

új/mappa...

tulajdonságok

2010. ápr. 26. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, szerencse h NVIDIA...Nekem is olyan van, tudok segíteni

Arra katt, ha bejön h Szokásos felhasználó meg speciális v mi a tököm, akkor elég a szokásos (a fölső ha angol).Jobboldalt van egy ilyen fehér "oszlop", abban írások.Ott van az első h 3D beállítások/3D settings.A forgó kép alatt vannak ilyen kis szaros bejelölhető cuccok.A fölsőt jelöld be. Képek: [link]

meg még1: [link]

első, második sorban h mit kell.Remélem jó lesz.Ja, és az alkalmazra akkor kell menned, miután bejelölted a fölső izét.

2010. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Működik?
2010. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom elb@szta a gépet xD
2010. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem a the sims 3-ban volt ez a probléme,hála a 5-sik válaszolónak sikerült megoldanom
2012. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!