Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon ez lehetseges lesz?

Meloka91 kérdése:

Facebookon ez lehetseges lesz?

Figyelt kérdés
ket nevvaltoztatas utan mennyi idonek kell eltelnie hogy nevet tudjak valtoztatni facen? nem engedi mert elvileg tul sokszor alitottam at.. egyszer atalitottam aztan egy het mulva vissza az igazi nevemre..

2016. okt. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyakran házasodsz? :)
2016. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj dehogy, annyi volt a vezeteknevem helyett egy S betut irtam aztan egy het mulva meguntam meg nem talaltak meg facen igy visszaallitottam az eredetire.. :) nem allitom mar at csak erdekel :)most halisten az eredetin van annyi lehetosegem volt meg hogy visszaallitsam
2016. okt. 24. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs probléma. :)
2016. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írja ki az időt a következő változtatás engedéséig (60 nap szokott lenni), akkor felhasználtad az összes lehetőséget és az utolsó változtatás a végleges. Mivel nem változik egész életedben a neved 0-1, ritkán 2 alkalomnál többet, így nem változtatgathatod kedvedre a Facebookon látható nevedet sem.
2016. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyen embereket. Valaki vagy a rendes nevével van regisztrálva a Facebook-ra, vagy kamu névvel. Minek akarná folyton változtatni? Valódi név ugye ritkán változik, kamu név meg nem tökmindegy, micsoda?
2016. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is kell hogy megerts, a vezeteknevem nem akartam teljesen kiirni igy roviditettem es csak egy S betut irtam, megbantam.... emberek vagyunk hibazhatunk. ketszer megvaltoztattam mivel az S-röl vissza az eredetire es azota nem tudnam ha akarnam sem megvaltoztatni. igy jartam :) most ettol nem fogok a Tiszanak futni :)
2016. okt. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!