Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Moovie makerbe csináltam egy...

Juszku2 kérdése:

Moovie makerbe csináltam egy lyrics-es videot ugy hogy képet illetsztettem be és rá a zenét megcsináltam végig a feliratot de amikor lementem és lejátszanám media playerbe csak a zene megy és sötétség. Mire kéne menteni vagy hogy kéne?

Figyelt kérdés
eddig recommended settingsre és computerre mentettem de egyik se jo.

2016. okt. 24. 18:16
 1/4 tabaki ***** válasza:

Nem tudom.

Sem a „recommended settings” sem a „computerre” nem videóformátum, sőt, ezek az opciók éppen arra valók, hogy az agyatlan birkának tekintett felhasználó elől elrejtsék, hogy tulajdonképpen mit csinál a gép -- minek is, hiszen úgysem érthet hozzá, nem igaz?

Leszel szíves a fájlkezelőben megnézni, hogy milyen formátumban mentetted el a fájlt, és a kiterjesztését ideírni. Egyébként meg a Media Player sem a lehetőségek csúcsa, próbáld meg VLC-vel is lejátszani.

2016. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen épp ez az hogy nem értek hozzá én csak zenéket akarok fordítani magyar feliratra és feltölteni az internetre. wlmp fájlban mentette le
2016. okt. 25. 18:37
 3/4 tabaki ***** válasza:

A wlmp mág nem kész videó, csak egy projektfájl, vagyis egy szöveges lista, amelyet a Windows Live Movie Maker készített magának a fájlok helyéről és teendőkről (Jegyzettömbbel talán bele is tudsz pillantani, hogy miket jegyzett fel). Ennek alapján ő maga le tudja játszani a tervezett videót a gépedről beolvasott részletekből, de erre a lejátszóprogramok nem képesek. A wlmp a te számodra csak annyiban érdekes, hogy el tudod menteni a szerkesztés állását, illetve később a betöltés után ott folytathatod, ahol abbahagytad.

Ez után a stádium után még utasítanod kell a programot, hogy ténylegesen is készítse el a filmet. Mivel én nem használom a programot, inkább máshoz irányítalak. Ennek a videónak a legvégén a kolléga bemutatja a teendőket:

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=4acc0b3f-d1d5-4b..

2016. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. okt. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!