Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Adblock Plusz jobb mint a...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Az Adblock Plusz jobb mint a Privacy Badger blocks? Vagy ízlés dolga?

Figyelt kérdés

Nekem most az Adblock Plusz van. Lecseréljem, vagy hagyjam?

Vélemény pro és kontra.

Köszi szépen!


2016. okt. 27. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Más dologra valók, de nevében benne van, hogy mit csinál. Az adblock reklámot (advertisement) blokkol, míg a privacy badger a nyomkövető sütiket, így akár egymás mellett is használhatóak.
2016. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Pedig el is olvastam, hogy mire való a PBB! Akkor köszönöm, le is töltöm és a beállításoknál ki is pipálom a "nincs nyomon követés-t".

2016. okt. 27. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok vele elégedve: Adblock Plus-om van, külső szűrőkkel.
2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adblock Plus -al én is meg vagyok elégedve, de a külső szűrőt nem tudom mi lenne. Csak egyszerű felhasználó vagyok.
2016. okt. 28. 07:29
 5/9 anonim ***** válasza:
A külső szűrő egy hozzáadható gyűjtemény, ami további blokkolandó címeket tartalmaz, tipikusan reklámokat megjelenítő oldalakat, szolgáltatásokat vagy reklámokra mutató linkeket blokkol. A beállításokban adhatóak az alap programhoz, például egy magyar szűrő a leggyakrabban használt magyar oldalak fix reklámjait szűri pluszban.
2016. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, kedves ötödik válaszoló! Megkeresem a szűrőt.

Pl: ez is egy olyan oldal lenne?

[link]

2016. okt. 28. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de alapból benne van az Adblock Plus-ban, csak hozzáadod és kész. Külső szűrők, aztán a bal oldalon alul További külső szűrők. Minden böngészőhöz van valamilyen Adblock, nekem az eredeti tetszik a legjobban. (Chrome. AdBlock Forrás: getadblock.com).
2016. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mozilla Firefox: Kiegészítők

Google Chrome: Beállítások, Bővítmények, További bővítmények letöltése. Ez a Chrome webáruház, itt kereshetsz ár.

2016. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Letöltöm.

2016. okt. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!