Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S7 Edge telom...

Csilukaa kérdése:

Samsung Galaxy S7 Edge telom van. Kb 1 honapja vásároltam. Mikor hivást akarok inditani nem engedi hivás vége aszt irja ki. Szervizbe volt ott nem tláltak hibát frissiteték a szoftvert. Ugyan ugy csinálja?

Figyelt kérdés
Kártyámal nem lehet baj mert a csere telefonomba nem jelentkezet ez a hiba. Mi lehet a baj?

2016. okt. 29. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
arra hogy telefonálgass kellet venned egy villogós telefont. Tudod mit vettem volna neked? nokia 33 tízest na azzal boldogulnál . Le tisztult önvédelemre is használható " víz álló " már mint ki száríthatós :D
2016. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kiváncsi!!!!!!! Mivan csak nem irigy vagy ha ha be ne sárgujál.Idióta Ilyen komentekre nem vagyok kiváncsi.
2016. okt. 30. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem ugyan olyan a SIM kártya olvasó gondolom a csere telefonban attól még lehet a SIM baja, képes voltál SIM kártya csere nélkül szervizbe menni??
2016. dec. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!