Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemény a RACING PRO ZK-010...

Vélemény a RACING PRO ZK-010 gamer székről?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek, mivel elég olcsó a többi gamer székhez képest nem nézek rá jó szemmel de azért gondolom megkérdezem!? Mondjuk nem tudom Magyarországok forgalmazzák -e de nem számít ha valakinek van vagy hallott már róla kérem jelezzen. A válaszokat előre is köszönöm.

#szék #racing pro
2016. okt. 30. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kinézetre jó, de Magyarországon nem kapható, csak Csehországban. forintra váltva kb 25.000 forint-ba kerül.
2016. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom ez nem gond, csak azért félek megrendelni mer elég magas vagyok ez meg ugye nem egy profi szék amin mindent lehet állítani és félek, hogy mivel jóval magasabb vagyok az átlagnál nem, hogy segítene az ülésben inkább rontaná a hátam.
2016. nov. 1. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!