Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen mocskos hulladék...

Miért ilyen mocskos hulladék a facebook? Lehet az én készülékemben van a hiba?

Figyelt kérdés
Google Chrome böngésző, win7, szájbavert facebook. Egyszer be tudok képet szúrni hozzászólásba, üzenetbe, egyszer nem. Van, hogy csak egyet tudok, utána nem. De ha posztolok, és írni kezdek valamit, a legtöbbször dobálja fel a neveket, de van, hogy ha betűre pontosan beírom a teljes nevet, akkor se dobja fel. Illetve a leggyakrabban nem dobja fel pl. az összes Józsefet, csak néhányat, és ha végigírom a teljes nevet, azt a Józsefet akkor se. Mit tegyek? Ma készítettem egy képet egy ismerős munkahelyéről, és nem tudom megemlíteni a posztban, pedig már a gépet is újraindítottam.

2016. okt. 31. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A chrome, facebook, skype annyira terhelik a gépek proceszorait, hogy csodálom, hogy még mennek, bármilyen windows-ban. Ez a három program "össze van kötve", túl vannak már fejlesztve nagyon. Egyik megoldás: meg kell nézni, hogy mi megy a taskmanager-ben.
2016. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Megy a Chrome a Facebookkal, a Skype és 2% a processzor használat.

[link]

2016. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 magos core i7 + 8 giga ram, újraindítás után 1-2% CPU használattal van el a chrome. Tehát nem a a hardver kéne legyen a szűk keresztmetszet. A 100 megás optikai net sem kéne akadozzon (nem szokott)
2016. okt. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!