Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100%-os lemezhasználat kiiktat...

100%-os lemezhasználat kiiktatása?

Figyelt kérdés
újrarakott win 7 ultimate, új hdd, 8 GB RAM, a lemez tiszta rendszerindításkor is 90-100%-ön pörög egész nap programok indítása nélkül is. regedites, msconfifos javítási javaslatok megcsinálva, nem használ. systam használja szinte csak
2016. nov. 1. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden frissítés telepítve?


Egyébként nagyon eljárt a win7 feje felett az idő, ideje lenne váltani

2016. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Process explorer-rel meg tudod nézni,hogy melyik program pörgeti a vinyót.
2016. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

win10 volt fenn, de újrarakásnál nem indultak el a telepítők, ezért van most.

gondolom megcsinálta a frissítéseket amikor pár hete újraraktam, amúgy kikapcsoltam, mert pörgette a memóriát 100%-ra, de ha még jönnek ki frissítések és lehet valami ilyen volt pont a hetekben, akkor frissítem kézzel, ha van rá mód.

megnéztem, és leírtam, a system pörgeti csak, azt nem tudom kibontani.

2016. nov. 1. 10:47
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Újratelepített win7-ben általában a Windows update szökött a bűnös lenni.


Regisztráld újra, vagy kapcsold ki (Windows update kikapcsolása két helyen történik, Vezérlőpultban és services.msc-ben is) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Illetve offline Windows és Office update script: [link]


Sok sikert

Üdv.

2016. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!