Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CSGO most a nagykbb rankuaktol...

CSGO most a nagykbb rankuaktol kérdeznem hogy Usp-s vagy p2000? (Fontos hogy a nagyobb rankuak mit hasznalnak)

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
usp
2016. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Rang
2016. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az rank:D A csbe de mind1
2016. nov. 3. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a csgo ban rank, hanem angolul, de miután magyarul teszed fel a kérdést illene tudnod magyarul.
2016. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok
2016. nov. 3. 17:35
 6/7 LotOfClash válasza:

Hello!


Én személy szerint usp-t használok,de az attól függ,hogy hogyan tudsz 1hitelni.Ha jól,akkor egyértelműen az usp-t,de ha nem annyira,akkor p2000,mert abba több a töltény,ami lehetőve teszi,hogy többször próbálkozz,ellentétben az usp-vel.Tehát ha jobban lősz hs-t kevés töltényből,akkor usp,ha nem akkor p2000.


Remélem tudtam segíteni.

2016. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23 éves global elit!


Az én csapatomba 3an hasznalunk P2000t, 2 ember USP-t!

Az a 2 embernek van az USP aki a legpontosabban lö, első körben CTben rajtuk van a legnagyobb teher, nekik kell lehozni, de természetesen p2000el is éppen be-becsuszhat egy-egy pisztolykörös ACE, a p2000 a további körökben is jo lehet (nem veszel helyette p250 stb) de az usp a többi körben (ahol már van a terroristáknak kevlarja) lofaszt nemfog érni :) összegezve, elsö körben hatásosabb lehet az usp-s az összes többi kevos körben a p2000 lesz a nyerö! én p2000t használok! remélem segitettem.

2016. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!