Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox One 0x80070102 probléma!...

Xbox One 0x80070102 probléma! Miért nem tudok semmit csinálni a shitboxon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Reggel bekapcsoltam a kis shitboxomat és a fent említett hibakódot irta ki.Nem tudtam se bejelentkezni, se játékot elindítani sőt még nem is mutatta a játékokat, nem tudtam megnyitni a beállításokat se! Kb semmit nem lehet rajta csinálni vagyis hát tényleg semmit! valami megoldás esetleg, vagy fogjam meg aztán csináljak egy széttörős videót és vegyek belőle egy újat?

#Xbox One #0x80070102 #0x81c201c3
2016. nov. 5. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Csinalj egy resetet rajta hogy ne mindent toroljon hanem megymaradjon minde csak a hibas fajlokat az elso azthiszem. A menu elohozasa es menete le van irva az xbox magyar oldalan. En mar vagy 5x csinaltam ilyen resetet es mukodik ha van valami hibakodos problema es nem torolt le semmit ugyan olyan lesz mint volt.
2016. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!