Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az asztali dvd lejátszom...

Az asztali dvd lejátszom miért nem olvassa be a 8.5 gigás megírt dvdket? A 4.5 gigást beolvassa normálisan.

Figyelt kérdés
a számitás teknika részen nem válaszoltak azé irom ide.
2010. ápr. 28. 08:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mert nem kezeli a Dual Layer-es DVD amin nagyobb a sürites.
2010. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és most hiába akkor elba**tam 2 dvd-t???:(((((((
2010. ápr. 28. 08:53
 3/15 anonim válasza:
Hát ha csak az asztalin tudod lejátszani, akkor igen.
2010. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát nem, mert a számitogép lejátsza, ezen írtam:D


csak anyuéknak írtam meg, mert ők nem jönnek be az én szobámba filmet nézni.

2010. ápr. 28. 09:08
 5/15 anonim válasza:
47%
Legtöb PC optikai meghalyto ami tud DVD-t irni az kezeli a Dual Layert is am az asztali DVD-k nem nagyon. Egyebkent a hasznalati utmutatoban be kene legyen irva hogy kezeli e kb. ugy kell szerepeljen hogy DVD DL.
2010. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megírtad, akkor az asztalinak is kellene olvasnia, hisz a gyári filmek 90%-a kétrétegű lemezen található. Hogyan írtad fel, milyen adatként?
2010. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Meilyk az a 90%. Talan manapsag igen de nem is olyan regen meg 2 DVD volt a dobozban ha a tartalom nem fert ra egyre, es mindkettö sima DVD volt. Es ha a lejatszo is regebbi modell akkor tuti nem viszi.
2010. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor most kérlek vegyél le 3 véletlenszerűen kiválasztott (eredeti) filmet a polcról. Tedd be a gépbe, és nézd meg a méretüket.


Mióta dvd-t gyártanak, azóta 2 rétegű lemezeket használnak többségben a filmkiadók. Akkor raknak 2 lemezt, ha adnak viszonylag sok extrát is, és ha egy lemezre raknák, akkor az a minőség rovására menne. És persze 6000-ért az ember nem csak egy lemezt szeretne kapni. A kétrétegű lemez egyidős az egyrétegűvel, sőt benne van a DVD szabványban. Már a legelső olvasók is olvasták őket, hisz semmi extra nincs bennük. (Még írónál sem volt ilyen probléma, akkor csak + illetve - korlátozások voltak)

2010. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez a baj hogy pl az EREDETI DVD FILMEK mind kétrétegüek és azokat olvassa mind. De ezt a megírtat egyántalán nem.


Adatként írtam rá. mindig ugy irom.

2010. ápr. 28. 10:36
 10/15 A kérdező kommentje:

és a lejátszo nem régi, egy éve vettem.


Ugy írtam rá hogy adat dvd írása.

2010. ápr. 28. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!