Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt két zenét l...

Hogy tudnám ezt két zenét l etölteni a mypsaceről?

Figyelt kérdés

Kettő ezek közül nem indul el, és így nem tudom letölteni, ha feletelpítem a download helpert akkor sem tudom, mert nem ad letöltési linket addig amíg nem indul el a zene, esetleg valami ötlet? Idebenn a szo raz és a kovetkezo szolam című zenére lenne szükségem. Előre is köszönöm.

[link]



2016. nov. 6. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a link nem mutat tartalomra, akkor nem lehet letölteni sem. A zene törölve lett és csak a hivatkozás maradt meg utána, ezért nem indul el a lejátszás és ezért nem talál a letöltőprogram sem forrást amit le tudna a szerverről szedni. Ez a rosszabb eset.


Jobb esetben esetleg korlátozott a tartalom és csak tagoknak érhető el, így ha regisztrálsz és bejelentkezel akkor lehet hallhatóvá és akkor letölthetővé válik.

2016. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csigusz27 ***** válasza:
Nekem elindul mindegyik zene,letölteni nem próbáltam (nincs rá szükségem)
2016. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, mert csak bejelentkezés után lehet meghallgatni őket, úgy hogy első válaszoló neked külön köszönet az ötletért!
2016. nov. 6. 12:45
 4/4 csigusz27 ***** válasza:

"Igen, mert csak bejelentkezés után lehet meghallgatni őket,"

Ez nem igaz mert én sem regisztráltam és meg bírtam hallgatni

2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!