Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Nvidia Game Ready driverek...

QubeX kérdése:

Az Nvidia Game Ready driverek frissítése után a mikrofonom nem működik, nem lehet engem hallani pl. Skype-on, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy ideje van ez a probléma kb. 1-2 hónapja, de azóta többször megpróbáltam megcsinálni, nem sikerült sehogy sem. Nagyon jól működött, de ahogy frissítettem az Nvidia Game Ready-t (benne van egy Audio driver is, gondolom azért) a BF 1 Nyílt Béta miatt, többé nem működött, ha beszélek bele semmi sem hallatszódik. Megpróbáltam kikapcsolni az Nvidia Audio drivert, de úgy sem, és több Mikrofonnal is megpróbáltam amik minden máson (telefonon, laptopon) működnek. A mikrofon engedélyezve van, de semmi. Minden kissebb nagyobb dolgot megpróbáltam hogy megcsináljam, de szerintem az Nvidia Audio Driver, vagy az Experience a hibás. Azóta többször frissítettem a drivereket, újraraktam, semmi sem segít a problémán. Ha valaki tudja a megoldást megköszönném, vagy ha már veletek is volt ilyen akkor adjatok tippeket, hogyan oldottátok meg. Köszönöm!

2016. nov. 7. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!