Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható az, hogyha...

Mivel magyarázható az, hogyha kibannolnak egy játékból és felteszem újra ugyanazt az oprendszert, nem kapok unbant, csak akkor ha egy másik fajta oprendszert teszek föl?

Figyelt kérdés

Windows 7 ultimate volt feltéve, ban után ugyan azzal az .iso fájlal telepítettem újra a gépet, de ugyanúgy kijött a felirat "you are banned"

Erre telepítettem egy másik fajta windows 7-et és semmi probléma.


Van az oprendszernek valami speciális azonosítója?


2016. nov. 8. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az még nem derült ki, h másik oprendszerrel menne-e. De mivel te úgyis szeretsz telepíteni és a véredben van a next-next-finish, így próbálj ki még párat!
2016. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az előbb leírtam, hogy kiderült, megy
2016. nov. 8. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mire felszenvedted az új oprendszert, lejárt a bannod. Az azonosítódat bannolják, nem a gépedet.
2016. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnám azt is, hogy nem csalok és nem trollkodok a játékokban, úgy talán nem bannolnának állandóan. Csak egy ötlet.
2016. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as itt nem jár le soha a ban.

4-es pedig az olyan vicces

2016. nov. 8. 08:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába generálsz új ip címet és új felhasználót akkor se kapsz unbant. Talán termékazonosító, vagy termékkulcs lehet.
2016. nov. 8. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem vicces. A semmiért nem bannolnak senkit.
2016. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IP cím alapján, szerencséd van, hogy közben kaptál újat a szolgáltatódtól.

Még ~20× kibannoltathatod magad.

2016. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!