Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wordben, hogy tudok egy két...

Wordben, hogy tudok egy két hasábos oldalt oldalszámmal ellátni, hogy minden hasáb alá kerüljön oldalszám (mintha könyvet írnék, egy hasáb, egy könyv oldal)?

Figyelt kérdés

Az oldal fektetett, rajta két hasáb, a hasábok alá, középre, vagy oldalra szeretnék oldalszámokat.

Szövegdobozzal aránytalan lesz az elrendezés, nem jöttem rá, hogy abban hogy tudnék egységesen formázni...


Van az élőlábbal egy trükk, hogy meg lehet szüntetni a folyamatos oldalankénti ismétlést benne, így minden élőlábba más szöveget lehet írni,de elfelejtettem.


Meg az az igazság, hogy eddig 2003-as wordben dolgoztam :D Ez az új nekem még nagyon ismeretlen.


2016. nov. 9. 13:56
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ird A4-esben, simán, aztán nyomtatásnál válaszd ki hogy 2 lapot tegyen egy lapra, illetve az oldalaknál a lapsorrendet is megtudod határozni (ha könyv szerüen szeretnéd lefűzni).


Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2016. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. nov. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!