Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játék lehet ez?

Melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagyon érdekes játékról lenne szó, ami inkább egy történetet mesél el, vagyis ír le. Az egész írásban történik, van egy nagy panel a képernyőn gombokkal és egy keret amibe leírja hogy hol vagy, milyen helyiségben, milyen tárgyak vesznek körül, mi történik körülötted, ki jön oda hozzád, stb. Kicsit gyenge rajzolt kép is van, de inkább hasonlít a 80as évek játékkezdeményeihez a kinézet.

Leszólíthatsz bárkit és vannak funkciók hogy az adott emberrel mit csinálsz. pl olyan funkciók vannak hogy beszédbe elegyek vele, megerőszakolom, orrba vágom, megölöm, stb....

elég ratyi játék, de régen mikor fent volt gépen elszórakoztatott. 3 darab ilyen jellegű játék is volt a gépemen. Az egyiknek a címe School volt, ott egy iskolában kellett valamit cisnálni, talán kijutni az épületből. A másiké Prison, ahol a börtönből kellett megszökj. A történet úgy kezdődött hogy egy cellában ébredsz, a börtönőr épp hozza az ebéded, egy tányér levest ami inkább hasonlít vizeletre, talán az is. A harmadikra nem emlékszem, csak annyira hogy a barátnőmet elrabolták és meg kellett keresnem. Egy ladába tuszkolta be 4 cighány fazon, majd utánuk eredtem, de elsuhant a kocsi és csak egy hajléktalan látta hogy kik voltak aki csak akkor beszél ha szerzek neki drogot a patikából, ahol egy gyógyszerész van. A gyógyszerész pedig nem ad recept nélkül gyógyszert, akármelyik funkciót próbálom mindig azt írja ki hogy magába nyom egy adag érdekes cuccot amitől izmai nőnek és kinyír.


Érdekes játék, sokat röhögtem rajta, kicsit olyan fogyatékosoknak való, remélem tud valaki segíteni milyen játékok voltak ezek.



2016. nov. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Revenge on school, army :D I love that :)


[link]

2016. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú azta, nagyon köszönöm!! Király vagy mester! :)ment a zöld



Csak egy baj van, akármelyiket próbálom nem indul el... valami hibát ír ki. Win 7 alatt hogy tudom ezt futtatni?

2016. nov. 10. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Dosbox emulator szerintem viszi
2016. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!