Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki az asztali...

Miért kapcsol ki az asztali gép amint bekapcsolom?

Figyelt kérdés

Amikor megnyomom a bekapcsoló gombot, akkor elindul a ventilátor a tápban is. Aztán körülbelül 1 másodperc múlva kis is kapcsol még a pittyenés előtt.


VISZONT! Van olyan amikor sikeresen tovább megy a pittyenésen és már töltene be a windows , aztán kikapcsol.


De olyan is van , hogy bejön az asztal , megnyitom a firefoxot , kicsit használom majd kikapcsol.


Épp most cseréltem benne merevelmezt, de a másikkal is ezt csinálja.


Mi lehet a probléma oka? Mit kellene átnézni?


2016. nov. 11. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Most mióta merevlemezt cseréltem benne , Boot failure- t ír ki mindkét merevlemezre egyiken XP másikon Windows 7 ( visszacseréltem) ha a pittyenésen túl van.
2016. nov. 11. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
táp
2016. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Esélyes a táp hibája, de sajnos megtörténhet, hogy az alaplap lesz a hunyó, mert az kapcsolja be és ki a tápot. Ha a winchester hibákat produkál, az sajnos nem támpont, mert lehet az alaplap hibája és lehet az elégtelen tápellátás hibája. Vidd szervizbe, ott ráakasztanak egy másik tápot, és kiderül az igazság.
2016. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!