Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tegnapi napon vettem egy...

A tegnapi napon vettem egy Trust gxt 27 nevű kormányt a gépemhez, mikor meghoztam egyből kiprobáltam és elsőre működött, viszont ma bedugtam és nem érzékeli sehogy sem mindent megprobáltam már, és nem tudom mi lehet vele?

Figyelt kérdés
trust, kormány, nem érzékeli, win7, trust gxt27

2016. nov. 11. 20:27
 1/4 AntZ ***** válasza:

Drivert telepítettél hozzá? Anélkül nem szokott jól működni:

[link]

2016. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ezt a programot, beléptem scaneltem is és a kormány nem volt köztük és be is volt dugva közben, kettőt talált az egyik valami hang a másik meg valami rendszer cucc :D
2016. nov. 13. 16:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvan feltettem mind a kettőt amit írt, de még mindig nem jó, áramot meg kap mivel ha megnyomom rajta az R3-at akkor kéken világít.
2016. nov. 13. 16:51
 4/4 AntZ ***** válasza:

El is felejtettem, ezek a kormányok az usb2 csatlakozókkal működnek jól. Abból is van amikor csak az alaplapival (hátul).

A képen a feketa az usb2, a kék az usb3:

a [link]

2016. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!