Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Back-UPS es szünetment...

Van egy Back-UPS es szünetmentes tápegységem, szeretném megoldani hogy az automban is hasznalhasam de hibába ütköztem többi lent?

Figyelt kérdés

Ez a szünetmentes egy Back-Ups BK300MI

ez egy 300w ig terhelhetö tápegység alig használt saját felhasználásra használtam kisebb áramingadozásokkor amikor pár másodpercre ment el az áram de vetem egy nagyob tejesítményüt és eszt az automba szeretném berakni de a szünetmentes csak akkor kapcsol be ha be van dugva a konektorbaés ugy bekapcsolom és kihuzom ha kihuzot állapotban probalom bekapcsolni akkor csak sípol remélem valaki tud segiteni elöre is köszönöm



2016. nov. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sípol, mert jelzi, hogy átkapcsolt és nincs 230Volt, amiről a benne levő akksit töltötte!
2016. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és akkor aszt hogy tudnám meoldani hogy amikor bekapcsolom akkor leadja a 230 v ot ?
2016. nov. 11. 21:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen a kérdésbe elfelejtetem, leirni ha nincs bedugva akkor nem tudom bekaprcsolni a szünetmentest
2016. nov. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!