Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karácsonyra szeretnék egy kis...

Karácsonyra szeretnék egy kis könyvet ajándékozni a barátaimnak, amit én írtam, szerkesztettem, de nem tudom hogy nyomtassam ki?

Figyelt kérdés
Egy fektetett A4-es oldalon van a szöveg két hasábban, oldalszámok nincsenek. Ilyen esetben hogy kell kinyomtatni, hogy ha össze fűzőm az oldalakat lapozható könyv legyen belőle? Teljesen megzavarodtam, vagy hogy szerkesszem át, mert nekem nincs is nyomtatom, és valami gyorsnyomdában fogok kinyomtattatni...
2016. nov. 12. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok helyen foglalkoznak diplomakötéssel. Ha nem sajnálod rá a pénzt, javaslom, hogy ilyen helyen köttess belőle "diplomát". Igazi könyv lesz, borítóval, meg minden.
2016. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én csinálok mindent hozzá, nem szeretném, hogy ilyen mű sablon formája legyen.

Eddig készítettem ilyeneket, csak soha nem hasáboltam, hanem sima álló A4-es A5-ös oldalakt fűztem össze.

2016. nov. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!