Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Abban kellene segítség, hogy...

Whiteman25 kérdése:

Abban kellene segítség, hogy lehet magyar nyelvet varázsolni egy swisstone c560 mobiltelóra? Németbe vettem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyári beállításokban nincs?
2016. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet, de probalj irni nekik, vagy hivni oket:



Tel: 01805-014 589


Email:swisstone-service@ivsgmbh.de


[link]

2016. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beállításokban nincs ,angolon van most. Tudom így is használni,csak jobb lenne magyarul.
2016. nov. 16. 00:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Most nem tudja a teló a magyart,gondoltam van valami progi amivel rá lehet tenni.
2016. nov. 16. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Telepítettem tablet Firefox böngészőjével Adblock Plust (sajnos csak béta és Chrome-hoz nincs még). Valamennyit tud magyarul, a Google Playen a többi mind angol,a válaszható nyelvek között sincs magyar (lett, litván, hottentotta van). De akkor maradj az angolnál.
2016. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Androidos mobilok Google Playen található applikációnak legnagyobb része NEM tud magyarul. Valaki nekiláthatna fordítani.
2016. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az enyém alaptelefon ,dual sim .Neten boxról beszélnek ,de az 40 e ft.
2016. nov. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!