Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy nyomtatóból kivett...

Ha van egy nyomtatóból kivett (epson) wifi modulom, akkor azt hogyan tudom usb-s wifi-modul-ra átalakítani?

Figyelt kérdés

2.4GHz-s "Wireless LAN Mini USB Module" , Model:"WLU3090-D69".

4 kábel jön ki belőle(mindegyik fehér) és nem tudom hogy melyik kábel milyen kábel és hogy hogyan lehetne rákötni USB-re.

Itt egy link a modulról: [link]

[link]



2016. nov. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
tulajdonkép az usb-be is 4 csatlakozó van, de színezés nélkül nem lehet megmondani, h melyiket hova. Googlebe valami leírás a kábelezésről?
2016. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban USB felületű és találsz leírást hozzá, akkor megoldható pl forrasztgatással. De gyanítom, hogy valami egyedi csatlakozó, akkor viszont nem fog menni.
2016. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ha egyik kábelen van egy -/+ d-/d+ akk már tudhatod a sorrendet. :)
2016. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem hiszem hogy (GND,D+,D-,VCC) lenne mert neten erről nem sok dolgot találtam, ott olyat írtak, hogy D+ és D- helyett mások voltak.
2017. jan. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!