Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtubeon megtekintés-számláló...

Youtubeon megtekintés-számláló hogy működik?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha rákeresek egy videóra, (kiadja, de még nem lépek rá) ott pl 1000 megtekintést ír, de ha rálépek a lejátszásra, akkor 1200 megtekintés. És kizárt, hogy a youtube késleltetett számlálása lenne a különbség oka, mert ez a 200 különbség rákattintás előtt és után, mindig ott van. Ha megnézik többen, akkor pl 1000-ről 1100-ra felmegy. Rákattintva pedig 1300.

2016. nov. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyennel nincs problémám, de lehet h nézettség generátor vagy :O Illetve a kinti adatok pontatlanok.
2016. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a pontos adatot mutatja, hogy nehezebb legyen manipulálni. Mindig csak egy random megközelítő értéket.
2016. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Ez nem csak egy bizonyos videónál van. És nem is az enyémek. Ha különböző youtubereket nézek, akkor sokaknál megegyezik a kattintás előtti és utáni megtekintések száma. De egyeseknél rákattintva már 45-tel, 102-vel, 300-zal stb több a megtekintés.

Én arra gondolok, hogy a rákattintás előtti megtekintések száma a valós, és miután rámész egy videóra, ott már beleveszi azokat a felhasználókat is akik már sokadjára nézik. Ha megnézed ugyanazt 10-szer, akkor 10-zel többet számlál már a ideó alatt.

2016. nov. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!