Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone 4S készülékemről...

IPhone 4S készülékemről képernyő nélkül hogyan tudom a képeket lementeni?

Figyelt kérdés
Utolsó biztonsági mentés után készültek olyan képek, amiket szeretnék megtartani. A képernyő nem jelez ki semmit, fekete, de az ujjamat érzékeli. Próbálkoztam csatlakoztatni a géphez, és lementeni a képeket, de fel kell ahhoz oldani, amivel lehet szarakodni vakon, de mindig a segélyhívás funkciót találom meg. Van valami mód arra, hogy feloldjam a telefont a számítógépről? Vezetéknélküli opció nem játszik, ugyanis a wifi nem műlödik benne.
2016. nov. 16. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy mi nem megy a vakon feloldásban. Vagy nincs jelkód és csak végig kell simítanod vagy van jelkód és be kell pötyögni négy számot amit azért pár próbából meg lehet oldani vakon is.

De hogy megoldást is írjak, töltsd le a Syncios nevű programot és azzal feloldás nélkül is le tudod menteni a képeket és amúgy is értelmesebben lehet vele szinkronizálni mint az itunes-al.

2016. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy miért nem tudom, folyton a segélyhívás tárcsahangját és nem a számzár hangját hallom. Köszönöm, kipróbálom :)
2016. nov. 19. 22:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan az a hiba :( Vagy én rontottam el valamit? Van egy speciális módszer a program használatára?
2016. nov. 19. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!