Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » TV vásárlás előtt állok, és...

Fire mano kérdése:

TV vásárlás előtt állok, és azt nem tudom eldönteni, hogy smart TV-t, vagy TV-t + tv okosítót vegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

#TV okosító #smárt tv
2016. nov. 16. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A "smart" tv annyiban okos, vagy van rajta pár gyári alkalmazás ami lehetővé teszi a webkettes oldalak használatát. Ezeket mind teljesíti és le is körözi egy bármilyen oprendszert futtató médiaeszköz.


Egy bizonyos árszint fölött mindent beleraknak a tévébe, akár szükséged van rá, akár nem. Neked hiába csak a nagy képernyő kell, tuti hogy mellé smart lesz, esetleg még 3D is, és lesz benne wifi is, esetleg még DLNA-képes is, azaz közvetlenül le tudja játszani a PC-n futó tartalmat.

2016. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha okos tv-re van szükséged, mert ki akarod használni a lehetőségeit, akkor szerintem vegyél alapból smart tv-t, annyival nem drágább, hogy inkább külön vegyél hozzá okosítót.
2016. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy a smart lesz a befutó, leginkább a DLNA az ami jóljön. Most már csak azt nem tudom, hogy Samsung, LG vagy Philips legyen.
2016. nov. 16. 21:59
 4/4 Gryphon ***** válasza:
nekem samsungom van. ajanlom is. de 400hz alatt ne vegyel semmilyet ha teheted..van aki lg.t javasolja. e ketto kozul valassz sztem...
2016. nov. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!