Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor és TV van csatlakoztat...

Monitor és TV van csatlakoztatva a VGA-ra vga kábellel. Indításkor van kép a TV-n utána "nincs jel" miért?

Figyelt kérdés
Monitor mellé egy TV-t csatlakoztattam, mert azon szeretnék filmet nézni. Tehát csak arra használnám, hogy átkapcsolom arra mikor filmet nézünk. A lényeg... Videókártyámon csak egy VGA csatlakozó van, ezért vettem egy vga elosztót. Így rátudom csatlakoztatni egyszerre a monitort is és a TV-t is. Teszteltem külön külön minden kábelt és működik a tv is és a monitor is. Gép indításakor van kép a monitoron is és a TV-n is viszont mikor már indul a windows már a TV-n nincs jel. Nincs is több képernyős lehetőségem mert nem talál más megjelenítőt. Mi lehet a baj?

#PC #monitor #számítógép #VGA #csatlakoztatás #dual monitor #duplamegjelenítés #tv+monitor #tv csatlakoztatása számítógéphez
2016. nov. 18. 11:20
 1/2 lali51 ***** válasza:
Milyen csatlakozók vannak a Tv-n és a videókártyán.Legjobb lenne HDMI-n átvinni a jelet.
2016. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Videókártyámon csak VGA lehetőség van! De működik minden külön külön. Kényelmi szempontból szerettem volna egyszerre a kettőt csatlakoztatni mert kicsit kellemetlen kihúzni a kábelt a monitorból elhúzni az asztalt és a tv-be dugni... Bekapcsolásnál mikor bootol akkor van kép mind a kettőn ezt nem értem.
2016. nov. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!