Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme elzezdenem youtube-ozni?

Figyelt kérdés
Mármint videókat csinálni. Van elképzelésem és ötleteim is vannak bőven. 12,5 éves vagyok. A vsatorna nevét is kiválasztottam már. Csináltam borítót és profilom is megvan. Már csak azt nem tudom van-e 3rtelme elkezdenem.

2016. nov. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ötleted van. Kedved is van? Akkor csináld.
2016. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar ***** válasza:

"12,5 éves vagyok."


A kérdést feltétlenül ismételd meg 6-8 év múlva.

2016. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oszt videot vágni tudsz?
2016. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld nyugodtan, ingyen van, nem veszítesz vele mást mint a szabadidődet.
2016. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ennek a korosztálynak való, és alapvetően nem is gyerekeknek. A korod olyan tényező ami miatt nem fogják tisztelni, mert ez a korosztály már lejáratta magát más befutott nevek másolásával és a hozzá nem értésből fakadó gagyisággal.


Kezdd el ha ez nem érdekel, majd a kritikák meg fogják mutatni hogy mennyi értelme van csinálni. Fogalmam sincs hogy egy 12 éves gyerek mi újat tudna mutatni amire fel tudnak figyelni az emberek és érdeklődni fognak utána.

2016. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne az értelmet keresd!

Vannak youtube videók, amik nem az értelem csúcsait képviselik.

Nézd csak meg ezt például:

https://www.youtube.com/watch?v=6QG4n3-rKTs

Nincs szöveg (hogy multilengvidzs legyen) és kinder tojást bontogat benne valaki.

Nekem teljesen értelmetlen a dolog.

Ettől függetlenül túl van a 794.000.000 megtekintésen, szóval több mint háromnegyed milliárd letöltésen.

Miért?

Biztosan nem az értelmessége miatt :-)

Szerintem maga a készítő is meglepődött, amikor a nézettsége felfutott...


Szóval kezdj bele. Majd a nézettség megmutatja, hogy érdemes-e csinálni.

2016. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

Ez szép... Elméletben és gyakorlatban egyaránt fölkészültem a feladatra, hiszen jó ideje gyúrok rá -- szerintetek megpróbáljam?


Eszedbe se jusson! Nézd meg a YouTube-ot, túlnyomórészt tehetségtelen, ötlettelen, gyermeteg taplók hányják bele a videószemetet. Csak nem akarsz kilógni a sorból, megőrültél? Ezzel a hozzáállással nem tudsz beilleszkedni, mindenki a te csatornádat bámulja majd, fú de gáz...

2016. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!