Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a lapimmal?

Mi történhetett a lapimmal?

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg az Acer Aspire F5-573G-555G jelű laptopom. Átállítottam a bootolást UIFE (vagy valami hasonló)-ról Legacyre mert csak úgy volt hajlandó pendriveról bootolni. Telepítettem rá windowst, már az is körülményes művelet volt először valami hibát észlelt telepítés közben, leállt, újra kellett kezdeni. Nagy nehezen fel tudtam imádkozni, mert utána még akadtak problémák a pendrive olvasásával. Elkezdtem feltelepíteni rá az illesztő programokat, közben kb 5x kékhalált kaptam. "Attempted Write to Road only Memory" illetve "Irql not less or equal" feliratokkal. Az ötödik kék halál után ki sem akart kapcsolni. Most ott tartok, hogy ha bekapcsolom már az acer felirat sem jön be. Tehát kb mintha a kijelző nem működne. Valaki tudja, hogy ezt mi okozza, vagy mit tudnék tenni ellene? Válaszokat köszönöm előre is! :)

2016. nov. 23. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk vidd vissza, mert ez elég defektesnek hangzik. Ha csak nem állítottad el valaminek az órajelét, vagy feszültségét, amit egy Acer laptopnál kizártnak tartok, akkor garantált, hogy valami hardware hiba van. Akár kilazult RAM is lehet, de én inkább visszavinném.
2016. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy teszek!
2016. nov. 24. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is visszavinném, valami gyári dolog ez.
2016. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!