Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sos hogy jussak be a gépembe...

Sos hogy jussak be a gépembe Pin kóddal?

Figyelt kérdés
Tegnap màr voltak gondok a billentyűzettel sok billentyű nem működött. Külső billentyűzetet csatlakoztattam amíg szervízbe jutok. Ma reggel lefagyott feladatkezelő nem segített újraindítottam. Most meg jelszót kér de nekem Pin kód van beàllítva nem jelszó.. tegnap még 2 opció közül engedett vàlasztani most csak jelszót kérne. Emailre küldene emlékeztetőt ha csatlakoztatok adathordozót.. bedugtam pendrive-t de kiírja hogy ez nem jelszókiadàsi lemez.. Céges gép sos be kellene jutnom légyszi segítsetek... :P

2016. nov. 24. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelszó a Microsoft fiókhoz van. Alaphelyzetben azt szokta kérni. Ezt ki is lehet kapcsolni vagy pinre cserélni.
2016. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap meg vagy jelszot vagy pin kodot is megadhattam :( most csak elobbi lehetoseg van nem tudom mi lehet a windows jelszot
2016. nov. 24. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
A microsoft fiók jelszava. Van egy live fiókod pl xy@live.com. Ahhoz egy jelszavad. Nah az.
2016. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos azt nem tudom mi :(
2016. nov. 24. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor írj az MS nek... Küldenek azonosítót.
2016. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most elvitték szervízbe remélem hamar helyrehozzák :P
2016. nov. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!