Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan magyar fórum, ahol...

Van olyan magyar fórum, ahol tudnak nekem segíteni összerakni egy számítógépet?

Figyelt kérdés

Jó ideje gondolkozok azok, hogy össze kéne raknom egy új számítógépet, mert a mostanin már a régebbi játékok se futnak jól, az újak pedig játszhatatlanok (a Firewatch pl. nem megy 20 fps fölé a legalacsonyabb grafikai beállítások mellett sem).


A probléma az, hogy egyáltalán nem értek ehhez. Nem tudom, hogy mi kell egy számítógépbe (erre nyilván rá tudok keresni), mire mennyit kell szánnom legalább, mi éri meg az árát és mi nem, mi fér be a jelenlegi gépházamba, van-e olyan alkatrész, amit esetleg nem kell lecserélnem...


Szóval a kérdésem az lenne, hogy létezik olyan magyar oldal/fórum/akármi, ahol tudnak nekem ebben segíteni?



2016. nov. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez az oldal többek között. A "milyen konfigurációt érdemes összeállítani X ezer forintból, X-Y-Z tevékenységre?", vagy "milyen árban és milyen alkatrészekből áll az a konfiguráció ami képes X, Y játékot X,Y minőségben, felbontáson futtatni?" - jellegű kérdésekre olyan választ adnak, amire szükséged van.


Bármilyen más kérdésed van azt is belefogalmazod. Itt segítenek. Ha nem elég, a Prohardver fórumai lehetnek még jók.

2016. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Akkor kiírok ide egy kérdést, remélem sikerül majd jól megfogalmaznom, hogy mit is szeretnék pontosan.

2016. nov. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!