Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség,100 % os CPU használa...

Segítség,100 % os CPU használat, miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap még tökéletesen ment minden, ma mikor hazajöttem és bekapcsoltam a laptopot, már bekapcsolásnál 100 % os CPU használat. (Ezt az advanced system care mutatta a jobb felső sarokban) Ennek ellenére a feladatkezelő 20 % ot mutat. Viszont látszik, hogy valami nem jó, mert az oldalakat is sokkal lassabban tölti be, meg például a Minecraft ba van 1-2 fps em (Az átlag 50-60 szokott lenni).


[link] A képen az Advances System Care szerint 93 % os a cpu használat, a feladatkezelő szerint meg 18 %. Újratelepítést csak legvégső esetben vetném be. A víruskeresőm szerint nincs vírus.



2016. nov. 24. 20:09
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Valószínűleg frissít a Win.
2016. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utóirat: Windows 10 op rendszer. Köszönöm a gyors választ. És ez körülbelül mennyi időbe fog telni?
2016. nov. 24. 20:12
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Passz! NET sebességtől, és frissítési csomagtól függ.:(
2016. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép az internet ről. Digi net 100 internetem van. Nem tudom, hogy ez a sebesség jó e, általában 90 Mbps szokott lenni a letöltési sebesség.

2016. nov. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!