Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mac memóriáját szeretném...

Till József kérdése:

Mac memóriáját szeretném bővíteni 4gb-ra! Hogyan tehetném? Tudnátok linkelni pár oldalt? (DDR2 SDRAM van benne)

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Van szabad slot? Ha nincs akkor veszel egy 4gb-os modult, szétszeded a gèpet, kiveszed a régit, bele az új, majd összerakod. Ha van szabad slot akkor meg abba rakod az újat. Nincs más hely ahová bemenme, nem tudod fordítva sem betenni, szóval ehhez felesleges videó
2016. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egy netes oldal kellene, ahol tudok rendelni ilyen gépbe valót!Mert ugye nem mindegy hogy milyet rendelek! hogy jo lesz e bele vagy sem! plusz még azt akarom kérdezni hogy DDR3-ast nem lehet bele tenni? csak DDR2-est?
2016. nov. 27. 22:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl-ul ha ebből veszek kettőt akkor bele fogom tudni tenni? [link]
2016. nov. 27. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Írd le a Mac-ed típusát.

Ddr2-be nem megy ddr3!

Nekem ez amit linkeltél, laptop memóriának tűnnek. Bár mem tudom, Mac az lehet laptop és gép is, nem mindegy.

Valamint, mennyi üres slot-od van?

2016. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Macbook tehat laptop! az mit takar a slot?
2016. nov. 28. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy Macbook, azért is kérdeztem meg.

A slot az a memória foglalata. Tehát ahova bele kell tenni.

2016. nov. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom tudom hogy nem irtam! hát ha kiveszem a 2 regi ramt ugye akkor ket hely van benne! mert ket ramnak van benne hely!
2016. nov. 28. 09:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Illetve azt akarom kérdezni, hogy hogyan tudom frissíteni a gépet? Tehát 10.7.5 van rajta hogy tudok rá tenni ujjabb verzíót?
2016. nov. 28. 12:59
 9/9 Komplikato ***** válasza:
Szerintem keres CSX ramokat. Ebből van olyan amin van külön Apple jelzés, ez is sokkal olcsóbb mint a "gyári ram", meg van Apple jelzés nélküli, amiken 100%-ban ugyan azok az alkatrészek vannak. (Spoiler. Ez még olcsóbb és teljesen jól mennek Mac-ben.) Amúgy ez egy elég megbízható német márka, a teljes neve Compustocx. Mostani árakat nem tudom, de arányaiban ilyesmi volt, hogy adott modul (talán 2GB?) a "gyári" 22.000 volt, a CSX Apple 8.000, a sima meg 6.000Ft volt. De azóta a DDR2 drága lett, a forint meg a dollárhoz képest jó gyenge.
2016. nov. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!