Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti milyen gépet javasoltok...

Ti milyen gépet javasoltok 200-250 ezerért?

Figyelt kérdés

Én összeállítottam egyet, de kíváncsi vagyok hogy ti milyet tudtok. Ipon.hu-n néztem. Komplett gép is jöhet, ha tényleg van olyan, ami arányosan van összerakva (bár kétlem).


Játékra kéne.


Köszönöm.


2016. dec. 1. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát több választási lehetőséged is van:


1.: vagy te rakod össze alkatrészenként, ekkor számtalan internetes gépösszerakó közül választhatsz:

[link]


2.: vagy veszel egy összeszerelt gépet, ami maximum 250 000 Ft-ért elvihető

[link]


Mind a kettőnek megvan az előnye, meg a hátránya is.


De aki egy előre megadott pénzmag szerint akar venni gépet, az logikusan csak addig tud nyújtózkodni, amíg bír.


(persze vehetsz használtan is, talán olcsóbban és jobbat, mert vannak, aki újgazdagok és hamar megunják a mai divatot, persze rizikós)

2016. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.


A Skynet-es gépek viszont semmire sem jók, maximum arra hogy leégjenek vagy a házad égjen le tőlük.

2016. dec. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!