Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagy veszteség ha 4G-n a...

Nagy veszteség ha 4G-n a telefon nem alkalmas a hazai 800MHz-es sáv vételére?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt vagyok és a kinézett készüléknél van ez a probléma. Amit olvastam: főleg beltéri használatnál és nem nagyvárosi környezetben akár el is tűnik a várt 4G-s élmény

2016. dec. 1. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol laksz?


Én vidéken vagyok és őszintén szólva nem nagyon hiányolom.

2016. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiskundorozsma (Szeged mellett). Kissé beleástam magam ebbe a kérdésbe, bár lehet nem pontosan. Valami olyat szűrtem le: ha nem tudja a telefon ezt a frekvenciát venni, mert technikailag nincs "beleépítve" a telefon működik de nem 4G-n hanem pl. 3G-n. Erre értem, hogy elvesz a várt eredmény amiért direkt 4G-t venni tudó telefont vennék. Lehet egyébként ezt nem is veszi észre több telefon használó! Bocs nem Rád értettem!!
2016. dec. 3. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van különbség, de hétköznapok során engem nem zavar hogy csak 3G-m van. Persze lehet mást zavarna :)
2016. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!