Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Furcsa hibakód a számítógépmen?

Furcsa hibakód a számítógépmen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan probléma merült fel hogy egyik alkalommal mikor bekapcsolatam a gépem ez a kiíráls fogadott: WJICX is compressed

Press Ctrl+Alt+Del to restart


Ez mit jelent és hogy lehetne kijavítani? Nem vagyok számítógép szaki, de ha lehetséges egy kis segítséggel megpróbálnám megoldani. Valaki esetleg tud tanálcsot adni?


Köszönöm.


2016. dec. 5. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gép ez, mi az operációs rendszer? Betölti a Windowst?
2016. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az Op rendszer Windows 7 32 bit, az alaplap ha jól emlékszem AMD, de majd a pontos adattáblát beírom.

Nem tölti be a windowst, egyszerűen rögtön a legelején a sötét képernyőn ennyit ír ki.


Nem tudom mit tehetnék, ötletem sincs, már elegem van a szervizekből. Vagy nincs valami lehetőség lementeni egy málsik merevlemezre az adatokat? annyira nem izgat a számítógép. De a merevlemezemen lévő adataim nem szeretném elveszteni.

2016. dec. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!