Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Dark Souls II. vagy a III....

Kizaru kérdése:

A Dark Souls II. vagy a III. bossai jelentenek nagyobb kihívást? Alapvetően melyik rész nehezebb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Játékmenetében talán a 3. rész a legkönnyebb, de van egy-két boss, akivel vért πsáltam, a második rész főnökein meg úgy mentem át, mint kés a vajon.

Az első rész a legnehezebb, de a PS3-as elődjéhez, a Demon's Soulshoz képest még az is bölcsőde.

2016. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Adom az előző véleményét.


Bossok szemponjából az első a legkeményebb (Gwyn-nél meg a Capra Demon-nál majd jönnek a gyógyszerek <- sőt, a Capra Demon-t érdemesebb cheaseelni, mintsem harcolni vele), a másodikat nem vittem még végig, a harmadik pedig hella easy-peasy. (Persze azért vannak szop@tós bossok, nehogyaszidd.)


(Való igaz, úgy rebesgetik a háromban van az eddigi legnehezebb boss az összes eddigi kiadásból együtt véve - leginkább én is csak úgy tudnám leírni, mint ahogyan egy kedves tumblr felhasználó: "Jesus riding a Dragon". Jelenthet tényleges, sokórás kihívást a faszi, szóval ha mindenképp a mazochisták táborát erősíted, akkor neked való a boss.)

2017. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még csak a Dark Souls I: Prepare to die edition-t vittem végig, így csak annak a boss-airől nyilatkozhatok.

Bell Gargoyle ellen az első végigjátszás során legalább 50-szer meghaltam. A legdurvább az első mini boss, az első Black Knight volt, az a szemétláda minimum 100-szor kinyírt, mire feladtam és inkább legyőztem az első nem gyakorló boss-t.

Most ng+2-ben vagyok az első karakteremmel, és egy másikkal ng-ben ugyanannál a bossnál már hetek óta, az pedig Black Dragon Kalameet, az a sárkány egy igazi bestia, jó hogy a kontrollert nem vágtam ki miatta az ablakon.

2017. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dark Souls 1 a legnehezebb? Hát ezzel vitatkoznék. Mindig az a legnehezebb amivel kezded, nemrég újra végigmentem az első részen és nevetségesen könnyű. A 3. rész a legnehezebb, de persze ha van mögötted több 100 óra Dark Souls tapasztalat, nem csoda, hogy nem olyan nehéz már...
2017. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Nem tudom, milyen karakterrel játszol, de én mindössze 91 halállal toltam végig a DS III-at, ez extrém alacsony eredmény. Csak a Nameless King, Sullivan és a Dancer tudott komolyabban megfogni, a többi boss első-második próbálkozásra meglett.

Viszont egy barátom, akivel egyszerre toltuk a sorozatot a Demon's-tól kezdve, nem is játszotta végig a harmadik részt, annyira kikészítette. Ugyanis ő mindig lovaggal (nehéz páncél+pajzs) nyomta, a III. részben viszont alig van Poise, úgyhogy sz**ott, mint a torkos borz. Pedig szerintem ő sokkal jobb DS játékos, mint én.

2017. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos az 1. résszel még nem játszottam a 2.-at, 3.-at végigvittem, az alapverziókat. Nekem a 2. rész boss-ai voltak könnyebbek (1-2 nevetségesen könnyű). Ami furcsa nekem, hogy 5-ből 4 ember szerint a 3. a legkönnyebb rész, ezt nem értem, szerintem a 3. rész nagyságrendekkel nehezebb a kettőnél. Jópár bossnál vért izzadtam mire meglett.
2017. ápr. 20. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!