Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali gép vagy laptop?

Asztali gép vagy laptop?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Ha olyan laptopot akarok venni ami nem megy tönkre akkor kb mennyit kellene szánni rá és melyik fajta jó? Köszönöm a válaszokat. :)
2016. dec. 8. 14:08
 1/3 anonim válasza:
Ha laptopot akarsz akkor az asust ajánlom.
2016. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Rendeltetésétől függ. Ha csak otthon használod, nem akarod cipelgetni, hasonló áron valamivel jobb gépet kapsz asztaliban, mint laptopban. Alkatrészeket, egyebeket, könnyebb cserélni, bővíteni az asztaliban.


"Ha olyan laptopot akarok venni ami nem megy tönkre "

Mindenki olyat akar venni...

Még csak azt sem lehet mondani, hogy vegyél drágábbat, az tovább tart, mert ez így nem igaz.

Sőt, a következő kérdésedre "melyik fajta jó" - sem lehet egyértelmű választ adni, mert mindent az igények határoznak meg.

Ajánlhatok én neked egy bizonyos márkából egy bizonyos gépet, mert nekem az bevált, ha neked mások az igényeid, mint nekem. Ráadásul biztosan jön valaki, akinek viszont éppen azzal voltak gondjai.

2016. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan laptop nincs ami nem megy tönkre. Sőt a mai laptopok egyre kevesebbet tartanak.

Ha nem kell vinni sehova egg asztali gép sokkal jobb.

2016. dec. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!