Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet TV csatornát készíteni...

Lehet TV csatornát készíteni online?

Figyelt kérdés
Nem ilyen webkamerás adásokra gondolok, hanem hogy készítek egy videót, vagy letöltök egy filmet, és kirakom arra az oldalra. Valaki tud valami tanácsot adni? Kivéve: YouTube

2016. dec. 8. 15:00
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

"...készítek egy videót, vagy letöltök egy filmet, és kirakom arra az oldalra..."


Gondolom, mindezt természetesen ingyen szeretnéd...

Az is nagy kérdés, hogy miket, mennyit szeretnél "kirakni arra az oldalra", hogyan is képzeled el az egészet működés szempontjából.

Mondjuk, mint egy mappa, ami tele van videókkal, és bárki nézegetheti?


Ha eltekintünk a jogi bonyodalmaktól (például letöltött filmek), az egészben a legnehezebb, hogy valami irdatlan nagy tárhely kellene hozzá.


Egy kicsit bővebben körülírhatnád, mi is az elképzelésed!

2016. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Lajos54 !

Én arra gondoltam, hogy van egy videó, amiben több film is van. És miközben ez a videó megy, a jobb felső sarokban legyen egy logó. (például)

Én erre gondoltam, hogy olyan legyen mint egy igazi TV csatorna. Csak online. :)

2016. dec. 11. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!